BURBERRY HER .. Maceranın yeni adı : “HER”

  •  15.02.2019
  •  by Dilaykozmetik
Neşeli, eğlenceli bir yaşam… İçinizde eğlenmeyi seven, yaşam dolu kadını ortaya çıkarın. Burberry Her ; bildiğiniz tüm kokuları unutturmak istercesine ışıkları üzerine çevirtiyor. Burberry ’ nin yeni enerjisi Her ile tüm ezberleri bozun.
Detay

BURBERRY HER .. Maceranın yeni adı : “HER”

  •  15.02.2019
  •  by Dilaykozmetik

BURBERRY HER EAU DE PARFUM

Neşeli, eğlenceli bir yaşam…

İçinizde eğlenmeyi seven, yaşam dolu kadını ortaya çıkarın. Burberry Her ; bildiğiniz tüm kokuları unutturmak istercesine ışıkları üzerine çevirtiyor. Burberry ’ nin yeni enerjisi Her ile tüm ezberleri bozun.

Londra güzelliği ve çekiciliğiyle bilinen bir şehirdir. Modanın geleceği ve modernizmin kokusu burada alınmaya başlanır.

Bu tasarımcı ve modern metropolün dinamik ruhunu yakalamak için tasarlanan parfüm, canlılığı bu şehrin sınırlarında temsil ediyor. Her;  Londra’yı kalbinde hisseden cesur kadınların tercihi olmak için ortaya çıkıyor. 

Zahmet gerektirmeyen şıklık…

Model Cara Delavinge’nin enerjisiyle birleşen kokunun, reklam çekimleri de içeriğini yansıtmaktadır. Tıpkı kendisi gibi dinamik ve yaşamın her anından tat alan…

Oldukça şık ve genç olan yeni tarz canlandırılıyor!

“Londra’da sevdiğim şey; bu kadar cesur bir şehir olmasıdır. İnsanlar düşündüklerini söylemekten korkmazlar. İnsanların bazı şeyleri değiştirdiği yer burası.” 

-Cara Delevigne

Tüm ilhamını moda dünyasının kalbinden ve kentsel zarafetinden alan Burberry ; Her ile birlikte güçlü bir duruşa sahiptir. Genç müşteri kitlesine göre oluşumlarını sağlayarak, Y ve Z kuşağının dikkatini çekmektedir. 

Reklam yüzü Cara Delevigne’nin söylediği gibi; bir “Londoner” olmak için kurallara meydan okumak gerekir. 

Şişe içerisinde ruhunu somutlaştıran Her parfüm ise; meydan okumanın bir göstergesi olup, akorlarında İngiliz esintilerini barındırır ve gurme tatlarla sentezlenir. 

Taze bir meyve kokteyli!

Parfümün yaratıcı burnu Francis Kurkdjian Burberry Her Eau de Parfüm ,

Her EDP by Burberry , eşsiz bir imzadır. Bunu hissetmek için güçlü notaların anlaşmasına ve bir koku hikayesine ihtiyaç duyuyorsunuz. Meyvelerin ve İngiliz ruhunun kehribarlı anlaşmasıyla harmanlanması bu ihtiyacı karşılıyor. Bu çok özel bir imzadır. Birinin ne zaman giydiğini hemen fark edebilirsiniz.”   Şeklinde yorumluyor. 

Dolu dolu bir vitamin karışımı olarak da tasvir edilebilecek olan koku, sulu başlangıçlara sahip olmakla birlikte romantik bir kalp ve derin bir karakterin dip akorlarından oluşuyor. 

Tepe notalarında yoğun kırmızılığa sahip koyu meyveler, kalpteki yasemin ile menekşenin çiçeksi temasına eşlik ediyor. Tavanında ise; paçulinin ve kehribarın dumansılığı bulunan koku, ışıltısını içeriğiyle birlikte saçıyor. 

Farkı; tarzından belli…

Burberry Parfümler sade ve lüks tasarımlarından sıyrılmayan, fakat yine de farkını ortaya koyan Burberry Her ile şişe formuyla da göz kamaştırıcı hale bürünüyor. 

Tamamen saf camdan oluşan şişe; sağlam tabana dayanır. Kenarlarına oranla daha keskin olan kısımları ve merkez dışında bulunan kapağıyla sıra dışı bir görünüm sergiler. Pudra pembesi olarak belirlenen rengi ve kapağındaki altın halka ise; zarafetinin bir simgesidir.

Londra kentinden esinlenilip Burberry Parfüm kullanıcısının ilgisine sunulan Burberry Her mükemmelliğin ve zarafetin sembolü olarak sizi karşılamaya hazır. Peki ya siz onunla tanışmaya hazır mısınız? 

Cevabınız evet ise, “onun”la bir araya gelmenizin tam sırası! 

Şimdi web sitemize veya mağazalarımıza uğrayın, eşsiz kokuyla tanışma deneyimini erkenden yaşayın, hayatınıza neşe katın.