• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kaş Kalemleri Markalar
Fiyat Aralığı


Kaş Kalemleri

Kaşlar yüze bakıldığında en çok dikkat çeken bölgelerdendir. Bu sebepten de ince bir kaş yerine, gür ve doğal kaşlar çok daha güzel bir hat oluşmasını sağlamaktadır. Seyrek olan kaşlarınızı da kaş kalemleri ile belirginleştirebilir ve daha doğal bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaş kalemleri kullanış kolaylığı açısından daha rahattır. Doldurmak istediğiniz bölgeye uyguladığınızda daha kremsi, yumuşak ve pudralı bir yapıya sahip olduğundan kolayca kaşlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Fakat dikkat edilmesi gereken nokta; kaşlarınız için sadece kaş kalemi kullanmanız gerektiğidir. Göz kalemi gibi ürünlerin yapısı farklı olduğundan hem istenen etkiyi sağlamayacak, hem de daha sert bir yapıda olacaktır.

Kaş Kalemi Uygulaması

Uygulamadan önce; kaşlarınızı kaş fırçası yardımıyla iyice fırçalamanız gerekmektedir. Böylece kaşlarınızda biriken fondöten ve pudra kalıntıları temizlenmiş olur ve kaş kalemi daha iyi bir performans gösterir. Daha sonraki adımda ise; kalemi doldurmak istediğiniz şekilde çizin ve o kısımlara hafif darbelerle doldurmayı gerçekleştirin. Ardından son bir kez kaş tarama fırçası yardımıyla fırçalayın. Bu son aşama boyanın homojen dağılmasını ve kaşınızın daha doğal durmasını sağlayacaktır.

Kaş kaleminizin rengini seçerken de; saçlarınızın ve kaşınızın kendi renginden daha koyu renk olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.