Tutkunun Parfümü Narciso Rodriguez Rouge!

  •  13.09.2018
  •  by Dilaykozmetik
Kırmızı artık bir renkten çok daha fazlası. Kadınların duygusallığını alevlendiren ateş kırmızı, Narciso Rodriguez tarafından ikonik imza şişesinde sunuluyor.Şişe görünümünün sadeliği ve zarafeti, içten gelen koyu kırmızı bir parlaklık ile arttırılıyor. Bu öyle bir parlaklık ki; içerisinde hava boşluğu oluşsa dahi rengini korumaya devam ediyor.
Detay

Tutkunun Parfümü Narciso Rodriguez Rouge!

  •  13.09.2018
  •  by Dilaykozmetik

TUTKUNUN PARFÜMÜ NARCISO RODRIGUEZ ROUGE

Narciso’dan nefes kesen kırmızı!

Kırmızı artık bir renkten çok daha fazlası. Kadınların duygusallığını alevlendiren ateş kırmızı, Narciso Rodriguez tarafından ikonik imza şişesinde sunuluyor.

Şişe görünümünün sadeliği ve zarafeti, içten gelen koyu kırmızı bir parlaklık ile arttırılıyor. Bu öyle bir parlaklık ki; içerisinde hava boşluğu oluşsa dahi rengini korumaya devam ediyor.

Her zaman canlı ve sıcak!

“Çok saf olan rengi seviyorum, derin duyguları ortaya çıkarır ve çok içseldir. Narciso Eau de parfum için seçtiğim kırmızı; tutku ve gizemi temsil eder.” –Narciso Rodriguez

Narciso’nun kırmızılığı her kadının derin kokulara olan ihtiyacını karşılamayı vaat ediyor. Sizde saf ve çarpıcı renklerde kaybolmayı seviyorsanız, Rouge tam size göre!

Kokunun temeli olan misk, her parfümde olduğu gibi Rouge’un imzasının kalbinde yer alıyor. İris buketi ve Bulgar gülüyle zenginleştirilerek, ateşli duygusallık ortaya çıkıyor. Beyaz ve siyah sedir ağacıyla vetiver içeren amberden oluşan odunsu kokular temeli oluşturuyor. Böylece her notasının eşsizliği ortaya çıkıyor.

Kadınların duygularına dokunan feminen, aynı zamanda da kışkırtıcı Narciso; baştan çıkartmakla kalmıyor gizemli notalarıyla büyülüyor.

Cesur ve taze bir ruh Narciso Rouge!

“Bu yeni bölümle, orijinal Narciso’nun baştan çıkarıcı doğasını yükseltmek istedim. Eau de parfum Rouge sadece dişiliği değil, tutkuyu da uyandırıyor.” –Narciso Rodriguez

Tüm duygularıyla yükseltilmiş bir parfüm deneyimi…

Narciso Rouge kadını ateşli, kendine güvenen ve karşı konulamaz etkiye sahip. Her ortamda gözleri üzerine çekiyor, ardından nefesleri kesiyor. Kalbin atışlarını hızlandıran parfüm, her anlamda vazgeçilmezler arasına girmeye aday oluyor.

Cazibenin merkezi sayılan Rouge tasarımcısı; cesur ve sihirli bir dünya oluşturuyor. Böylelikle kadının olmazsa olmaz tek kokusu olmayı hedefliyor. Şişesinden rengine, kokusundan da mükemmelliğe uzanan bu yolculukta size eşlik etmekten zevk alıyor.

KOKUSU GİBİ ÇEKİCİ REKLAM YÜZÜ: Raquel Zimmerman

Narciso koleksiyonunun ilham perisi Raquel Zimmerman büyüleyici pozuyla; zarafet, tutku, güç ve bir o kadar da savunmasızlığı temsil ediyor.

Raquel Zimmerman, güçlü güvenini ve yoğun duygusallığını mükemmel bir şekilde somutlaştırarak reklamların vazgeçilmez yüzü oluyor. Narciso Rouge ve model Raquel Zimmerman’ın eşsiz uyumu, kokunun tenle birleşimini yansıtıyor.

Bu parfümle içinizdeki duygular ortaya çıkarken, kendinizi bambaşka bir dünyanın kapısını aralamış olarak bulmanız da mümkün hale geliyor.

Bir parfümün sadece koku ile sınırlı olmaması gerektiğini çok iyi bilen marka, Rouge için tüm ince detayları düşünerek Narciso farkını yeniden ortaya koyuyor.

Henüz Rouge ile tanışmamış olabilirsiniz, ama geç kalmış da sayılmazsınız! Baştan çıkarıcılığın en uzun soluklu anının kime ait olduğu sorulduğunda kuşkusuz tek cevap; Narciso Rodriguez olacaktır.

Kokusuyla sarhoş edecek Narciso Rouge’un çekici kırmızısı, sizi gizemli dünyasına davet ediyor…

Bu onunla tanışmak için kaçırılmaz bir fırsat!