0 ürün

AGENT PROVOCATEUR

İngiliz moda markası olarak sektöre adını yazdıran Agent Provocateur parfüm dünyasına da oldukça başarılı bir giriş yaparak adını duyurmuştur. Kadınsılığı ön planda tutarken, alanında kalitesini göstererek üstünlüğünü sağlamıştır. Agent Provocateur parfümlerinin sunum tarzlarında ki amaç; eşsiz kadın imzasıyla kadın cazibesini ortaya çıkarmak ve daha çok hafızalarda yer edinmektir. Böylece bilinenin dışına çıkılarak, parfümlerde ve sunumlarındaki klişeler yıkılmaya çalışılmıştır.

Agent Provocateur Fiyatları

Cazip ve indirimli fiyat avantajıyla satın alabileceğiniz her parfüm, size kısa zamanda teslim ediliyor olacaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren etkisi altına gireceğiniz Agent Provocateur parfümlerinin uzun süren kalıcılığı da başınızı döndürecektir. Tek yapmanız gereken; sitemize girerek teninize ve zevkinize en doğru uyanı seçmektir.

Agent Provocateur Parfüm

Birbirinden farklı notalara sahip kokularıyla Agent Provocateur parfümlerinden etkileneceğiniz gibi, şık şişeleri de ilginizi çekmeyi başaracaktır. Baharatlı kokulardan, çiçekli kokulara birçok çeşidiyle gerek feminen gerek tutkulu bir kadın rolünde olan bu parfümlere karşı hayranlık duyacaksınız.