• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde %5 İndirim

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95

KURUMSAL

Gizlilik Bildirimi

  •  5.03.2014
  •  

Kişisel Bilgileriniz Bizimle Güvendedir

Tüm yürürlükteki gizlilik ve veri koruma kanunlarına uymak dilaykozmetik.com politikasıdır. Bu taahhüt, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve bizimle kişisel bilgilerini paylaşan başkalarının güvenini kazanmak ve korumak konusunda verdiğimiz değeri yansıtmaktadır.

İşbu Küresel İnternet Gizlilik Politikası (bu “Politika”) Dilay Kozmetik Online Alışveriş Sitesi üzerinden kişisel bilgileri topladığımızda dilaykozmetik.com ’un sizin mahremiyetinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır. “Kişisel bilgi” terimi sizi tek başına ya da bizde mevcut olan bilgilerle kişisel olarak sizi tanımlayan bilgi anlamına gelmektedir.

Dilay Kozmetik kişisel bilgilerin gizliliği, güvenliği ve bütünlüğünü korumak için makul korumalar sağlamaktadır. Örneğin; kişisel bilgileri İnternet bilgileri iletmek için (güvenlik soket katmanı) secure socket layer (SSL) kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizin yetkisiz açıklama, yanlış kullanım ya da değiştirilmesine karşı korumaya yardımcı olması için sürekli güvenlik tedbirleri almakta ve yazılımlarımızı en güncel ve yüksek kalitede sistemlerle korumaktayız. Norton Safe Web taramasından "güvenliraporunu aldığını sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Evet Dilay Kozmetik Resmi Web Sitesi olan dilaykozmetik.com bütün güvenlik tehditlerinden 0 sonucuyla, "güvenli bir web sitesi" derecesini almış bulunmakta. Raporu görmek için tıklayınız

dilaykozmetik.com İnternet Sitesi Dilay Kozmetik tarafından işletilmeyen İnternet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar, bir hizmet olarak sağlanmaktadır ve bu sitelerin faaliyetleri ya da içeriği ile ilgili hiçbir onay ya da işletmecileri ile ilgili hiçbir ilişkiyi ima etmemekteyiz. Dilay Kozmetik bu İnternet sitelerini kontrol etmemektedir ve içerik, güvenlik ya da gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. Ziyaret ettiğiniz web sitelerimizde yayınlanan gizlilik politikasını siteyi kullanmadan ya da kişisel bilgiler vermeden önce incelemenizi önermekteyiz.