Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
10%
1.550,00 TL 1.395,00 TL
Hızlı Gönderi
Yeni
Hızlı Gönderi
Yeni
11,8%
99,00 TL 87,30 TL


Manikür & Pedikür ve Bakım Aletleri

İyi uygulanmış bir bakım, bulunduğunuz her yerde dikkatleri size çekmektedir. Özellikle de el ve ayak bakımının özenli ve güzel olması, güzel bir etki bırakacaktır. Kuaföre gidip manikür ve pedikür yaptırma fırsatınız olmasa bile, kendi aletlerinizle daha kolay ve daha rahat bir zamanda uygulamanız mümkün olmaktadır.

Kişisel temizliğe gereken önem verildiği takdirde, güzel görüntü oluşturması dışında da bir takım sağlık sorunlarının da önüne geçilmektedir. Bu sebepten tırnak kesimi bile önemli bir hale gelmektedir. Tırnaklar vücutta koruyucu görevi gördüğünden, kesiminden, törpülenmesine, tırnak etlerine kadar özenle ve titizlikle yapılması gerekmektedir.

Sitemizde hem el hem de ayak tırnakları için birçok alet çeşidini görebileceğiniz gibi, bu ürünleri set halinde alarak çok daha avantajlı olabilirsiniz.

Aynı zamanda yine bakım aletleri içerisinde bulabileceğiniz kirpik kıvırma aletini de detaylı bir şekilde inceleyebilir, göz makyajınızı tamamlamadan önce kullanarak bakışlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.