DKNY Be Delicious Summer EDT 50 ml Kadın Parfüm

Marka :
Ürün Kodu : 17480
Model 022548417768

Beyaz çiçekleri meyveli notalarla harmanlayan narenciye çiçeksi kadın kokusu DKNY Be Delicious Summer Squeeze Eau de Toilette Spray 'in tazeliğinin tadını çıkarın.

DKNY, ikonik Be Delicious koleksiyonunun bir sonraki eklemesini Summer Squeeze ile karşılıyor.

Onların imza niteliğindeki bağımlılık yaratan elma notası, bir buket taze beyaz çiçekler, lezzetli meyveler ve bir miktar sofistike misk ile dönüştürülür. Sonuç, size anında sıcak yaz günlerini hatırlatacak, zarif ve tatlı bir koku. Çıtır çıtır yeşil elmanın meyveli ipliklerine sarılı zambak, yasemin, ylang ylang'ın beyaz çiçeksi kalbi ile buluşan greyfurt, zencefil, frenk üzümü, portakal ve sulu mandalinin parlak notalarıyla açılıyor. Koku cildinizde ısınırken, uzun süre dayanan sofistike bir görünüm için şehvetli bir misk, vanilya ve sarı ağaç temeli ortaya çıkarır.

Bu Eau de Toilette, Be Delicious koleksiyonunuzda kesinlikle yerinden çıkmayacaktır. Tüm DKNY hayranları için bir zorunluluktur!

Notlar Üst Notalar: Greyfurt, Taze Zencefil Yağı, Frenk Üzümü Mutlak, Portakal Yağı, Mandalina. Kalp Notları: Lily of the Valley, Jasmine Sambac, Ylang Ylang Extract, Green Apple. Temel Notlar: Musks, Vanilya, Blonde Woods.