• Seçili Ürünlerde %50 İndirim Keşfet

  • Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

  • Seçili Ürünlerde %30 İndirim Ürünleri Keşfet

  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat

  • Türkiye Resmi Distribütörü 100% Orijinal Ürün Garantisi

0850 888 4000
WhatsApp Destek 0532 270 01 95
Kategoriler Fiyat Aralığı
Ürün Puanı
Fırsatlar
Cilt Tipi
Marka
Makyaj Ürün Miktarı

MAYBELLINE

Dünyanın bir numaralı markası olarak bilinen Maybelline New York, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarına hitap ediyor. Maybelline canlı, genç ve kendine özgün tarzıyla dikkatleri çekerek, makyaj da doğru ürün kullanımından, markanın ana değerlerine kadar birçok konuya özen gösteriyor. Modadan, gençlik ve canlılıktan kopmayarak “podyumdan caddelere” ilerlemeye devam ediyor.

Maybelline Ürünleri

Cilt ürünlerinden, makyaja birçok farklı ürün çeşidi bulunduğu gibi; kendinizi özel hissetmenizi sağlayan kaliteyi de ortaya koymaktadır. Fondötenden makyaj temizleme losyonuna, göz farlarından eyeliner ve kalemlere, rujlara kadar çok sayıda kategoriye sahiptir. Her biri yumuşak dokulardan oluştuğu gibi, kalıcılıklarıyla da yüksek performans sunmaktadırlar.

Maybelline ismi ve kalitesiyle benzer markalardan sıyrılarak lider konuma yerleşmiştir. Sizde Maybelline kalitesini deneyimlemek isterseniz; şu an web sitemizden arzu ettiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, avantajlı fiyat ve kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.