RoC

Paris’li eczacı tarafından kurulan Roc; ilk kez geliştirdiği teknik ve içeriklerle dünyanın en çok tercih edilen bakım markası konumuna gelmektedir. İlk hipoalerjenik cilt bakım ürünü olan Spf güneş koruyucusunu kullanıcısına sunduktan sonra büyük başarı elde ederek, üretimlerine ve tekniklerine devam etmektedir. Bu içeriğiyle alerji riskini de minimize etmektedir.

Aynı zamanda retinolü stabilize etme yöntemini keşfeden marka da Roc olmuş, böylece yenilikçi oluşuyla adını duyurmuştur.

Roc Ürünleri

Cilt bakımından, parfüme ve vücut bakımına kadar oldukça fazla ürün çeşidi sunan Roc, kullanıcısına da canlı bir görüntü vaat etmektedir. Cilt bakımı kategorisinde; göz kremleriyle kırışıklık gidermeyi ve kusursuzlaştırmayı hedeflerken; göz makyajı temizleyicisi ve temizleme jeliyle de hassas bir şekilde cildi temizleme imkanını sunmaktadır. Vücut bakımında; nemlendiriciler, yoğun bakım kremleri ve sıkılaştırıcılarla çok daha genç, sıkı ve yumuşak bir cilde sahip olmayı amaçlamaktadır. Parfüm kategorisinde yer alan; deo stick ürünleriyle gözenekleri sıkılaştırıp, terlemeyi azaltmakta ve kötü koku problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Her ürünü alerji testinden geçen ve bilim uzmanları tarafından uzun incelemeler sonucu üretime sunulan Roc ürünleri, kadın ya da erkek fark etmeden her cilt için en iyi sonuçları önde tutmaktadır.

Tercihinizi bir numaralı bakım markasından yana kullanmak isterseniz; Dilay Kozmetik adresine gitmeniz yeterli olacaktır. Sitemiz üzerinden birbirinden farklı özellik ve işlevlere sahip Roc ürünlerini inceleyebilir ve sepetinize atabilirsiniz.