TRUSSARDI

100 yılı aşkındır İtalyan modası ve yaşam stiliyle lider markalar içinde yer alan Trussardi, adından söz ettirecek yeniliklerine ara vermeden devam etmektedir. Asya’ya kadar genişleyen satış ağıyla bilinen marka, görünürlük ve doğru konumlandırma için çok kanallı gelişim odaklı çalışmaktadır. Aksesuarlardan ev ve ofis eşyaları ile giyime kadar geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Trussardi Parfüm

İlk parfümünü kadınlar için deri kaplı bir şişede sunarak farklı tarzını ilk andan belli etmiş ve kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Trussardi Uomo ile en başarılı kokunun sahibi olduğu gibi, bu parfümü İtalyan tarzını tanımlayarak yoğun deri notalarını baskın bir şekilde sunmaktadır.

Kadınlar kokularında; çiçeksi, erkekler için ise; odunsu ve baharatlı notalar baskın olarak kullanılmaktadır. Her iki cins için de; dikkat çekiciliği, mistik duyguları hedefleyen Trussardi; kokularıyla enerji verip bağımlılık yaratmaktadır.

Parfümler dışında; şampuan, vücut losyonu, duş jeli ürünlerini bulabileceğiniz gibi; parfüm setleri ile de kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; web sayfamıza girerek Trussardi ürünlerini incelemek ve dilediğiniz çeşidini sepetinize eklemek olacaktır.