Hızlı Gönderi Ücretsiz Kargo
Yeni
Hediyeli

VALMONT

Ana kaynağı İsviçre olan Valmont, saf kaynakları ve aktif bileşenlerini en etkili şekilde kullanmaktadır. Bakımda dünya lideri olarak bilinmekle birlikte, yeni ve eşsiz teknikleri popülerliğini arttırmaktadır.

Anti-aging özelliklere sahip molekülleri bulmak için cilt hücrelerindeki iki çekirdek olan DNA ve RNA’yı çıkaran Valmont, bileşenleri ile rejeneratif gücünü korumaktadır. Rejeneratif özelliği sayesinde; hasar görmüş doku ve hücreleri iyileştirip, onarmaktadır. Aynı zamanda dış etkilere karşı cildi koruyarak, genç ve sağlıklı hale getirilmesini sağlamaktadır.

Valmont Ürünleri

Bakım dendiğinde akla gelen marka, cilt bakım ürünleri içerisinde; temizleyici, tonik, maske ve peelingler, serum, özel bakım, nemlendirici, bakım kremi yer almaktadır. El, göz ve dudak bakımı ürünleriyle de bilinen Valmont, cildiniz için en iyisini sunmaktadır.

Göz serumlarıyla, daha aydınlık göz çevresine sahip olurken, yağ ve nemlendirici maske ile ipeksi dokunuşu cildinizde hissettirmektedir. Dudak bakımı ürünleriyle; yaşlılık karşıtı ve yoğun onarıcı etkiyi göstermektedir.

İsviçre Alplerinin bitki ekstratları ve aromatik notalarıyla en iyi özelliklere sahip Valmont markasına ait ürünlerin besleyici etkisini, kullanmaya başladığınız andan itibaren fark edeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken; Dilay Kozmetik sayfasını ziyaret etmek olacaktır. Ardından sepetinize eklediğiniz Valmont ürünlerini, hızlı teslimat sürecinden sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.